Nowy Jork - Przewodnik

Jesteś w: Nowym Jorku I ♥ NY Blog Jak zaoszczędzić $154.70 na dwóch biletach na Broadway

Jak zaoszczędzić $154.70 na dwóch biletach na Broadway

Przygotowując się odpowiednio wcześniej do przyjazdu do Nowego Jorku masz realną szansę zaoszczędzenia naprawdę poważnych pieniędzy.

Julita z Wrocławia zapytała: "Mam prośbę, potrzebuję adresu strony internetowej na której można kupić bilety na Broadway.. oraz może adres strony z aktualnym repertuarem przedstawień. bardzo dziękuję... i może coś fajnego polecicie ....wybieram się do NYC w maju..."

Po pierwsze: wejdź na stronę Goldstar i zarejestruj się. By dostać się do grona nowojorskich insiderów podaj przy rejestracji ZIP Code 10001. Rejestracja jest bezpłatna. Goldstar to pierwowzór Groupona tyle, że od niego dużo lepszy, a to dlatego, że bilety z ok. 50% zniżką oferowane są przez cały czas a nie tylko od wielkiego dzwonu. www.goldstar.com

Konkretny przykład: dziś jest 14 kwietnia i szukamy najlepszych biletów  (tzn. Orchestra) na przedstawienie Mary Poppins w sobotę, 5 maja o godz. 8 wieczór. Dwa bilety dostaniesz za:

  • Goldstar - $175.50 (szczegóły)
  • Ticketmaster - $272.00
  • Oficjalna strona Marry Poppins (czyli Ticketmaster) - $272.00
  • Broadway.com - $330.20

Pamiętaj o tym porównaniu, bo często serwisy internetowe na pierwszych stronach chcą skusić Cię niewiarygodnie niskimi cenami i dopiero po wyborze konretnej daty, miejsca i doliczeniu wszystkich "opłat" zobaczysz, że deale nie są już takie rewelacyjne.

Turystom przyjeżdżającym do Nowego Jorku tylko na parę dni odradzam korzystanie z kiosków TKTS: po pierwsze nigdy nie wiadomo jakie miejsca dostaniesz a po drugie - będzie Ci szkoda czasu na kilka godzin stania w kolejce.! 

Pamiętaj, że Goldstar prezentuje tylko wybrane oferty. Aby poznać aktualny program i dowiedzieć się, które przedstawienia są najpopularniejsze: wejdź na ticketmaster.com

Nowy Jork w maju jest przepiękny. Życzę więc Wam wspaniałego pobytu,

Marek R

 
Książka o Nowym Jorku

Książka o Nowym Jorku w wersji do druku (PDF)

Pobierz teraz »